Gotowi na nasz KONKURS GWIAZDKOWY? Wyłonimy aż trzech laureatów, którzy będą mogli skorzystać z wybranych konsultacji i usług w MK Rehabilitacja Funkcjonalna. Wygraną można też będzie przekazać bliskiej osobie. Pamiętaj, by poza odpowiedzią na pytanie dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać, polubić na profil i post konkursowy oraz przesłać podpisane załączniki, które znajdują się tutaj

Regulamin konkursu
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Oświadczenie opiekuna

A zatem do piór! A właściwie do klawiatur!

Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy po godzinach wraz z zaprzyjaznioną agencja interaktywna Digital Gates nad nową stroną internetową, na której obecnie mamy przyjemnośc Państwa gościć. Staraliśmy się stworzyć witrynę, dzięki której będziemy bliżej Was - naszych pacjentów. Mamy nadzieję, że na stronie znajdą się wszystkie poszukiwane przez Państwa informację dotyczące naszej działalności oraz oferowanych usług i metod leczenia. Chcemy także na bieżąco informamować za pośrednictwem strony www o bieżących zmianach w naszym gabinecie oraz certyfikatach i szkoleniach realizowanych przez nasz zespół.

Wierzymy, że strona sprosta Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy jendocześnie otwarcie na wszystkie uwagi i sugestie, które pozwolą jeszcze bardziej usprawnić jej działanie i tym samy komunikację pomiędzy naszym gabinetem i Pacjentami.